Atribuită Cumpărare directă

FMP SET 100PUNGI ORNARE 50X28, SET 200 HARTII MUFFIN3,5X7CM,

Număr anunț
DA35351215
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.020 RON
Data publicării
26.03.2024 13:47
Data finalizării
28.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.020 RON