Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de inlocuire dispozitive metalice de acoperire a rosturilor
- Număr anunț
- DA40744833
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- QUANTAS INFRA S.R.L. (CUI 46471103)
- Cod CPV
- 45442000-7 · Lucrari de aplicare de acoperitoare de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 876.500,02 RON
- Valoare finală
- 876.500,02 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 19:22
- Termen limită
- 13.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.07.2026 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.