Atribuită Cumpărare directă

pachet lactate

Număr anunț
DA35352036
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 (CUI 32215296)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
660,50 RON
Data publicării
26.03.2024 13:47
Data finalizării
28.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660,50 RON