Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DETERGENT

Număr anunț
DA40745303
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.272,52 RON
Valoare atribuită
2.272,52 RON
Data publicării
02.07.2026 08:23
Termen limită
07.07.2026 17:00
Data finalizării
02.07.2026 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.272,52 RON

din 2.272,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.