Atribuită Cumpărare directă

Piatra sparta sort 0/63 -52 tone, UM 01227, CONSTANȚA, ADV1414332 din 26.03.2024

Număr anunț
DA35374260
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
DINAMIC FAMILY HOLDING S.R.L. (CUI 41756479)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.640 RON
Data publicării
28.03.2024 13:47
Data finalizării
28.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.640 RON