Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,3% sub estimat
Achiziţie 10 bucăţi autoutilitare
- Număr anunț
- SCN1014597
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- VERBITA SRL (CUI 6412388)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 802.521,01 RON
- Valoare atribuită
- 752.312,69 RON 6,3% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2018 13:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1008344
- Termen limită
- 14.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022006
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VERBITA SRL CUI RO 6412388
Valoare atribuită
752.312,69 RON
din 802.521,01 RON estimat
6,3%
Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 50.208,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.