Atribuită Cumpărare directă

BRANSAMENT APA - PARCUL PARULUI

Număr anunț
DA35346409
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
AQUAPET INSTALATII & SERVICE S.R.L. (CUI 43351811)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.840,33 RON
Data publicării
26.03.2024 13:47
Data finalizării
28.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.840,33 RON