Atribuită Cumpărare directă

Rezerve creion mecanic Rotring, 12 mine/cutie 0.7 mm

Număr anunț
DA35359067
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30192132-5 · Mine de rezerva pentru creioane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
288,75 RON
Data publicării
27.03.2024 13:47
Data finalizării
28.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,75 RON