Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente Cantina

Număr anunț
DA40522512
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA OTELU ROSU (CUI 45426171)
Furnizor / câștigător
ANDREXMAR - EXCLUSIV SRL (CUI 34898977)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.139 RON
Valoare atribuită
7.139 RON
Data publicării
29.05.2026 20:16
Termen limită
03.06.2026 17:00
Data finalizării
02.06.2026 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.139 RON

din 7.139 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.