Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat
Contract furnizare elicopter monomotor
- Număr anunț
- CN1004793
- Autoritate contractantă
- SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
- Furnizor / câștigător
- JT GRUP OIL (CUI 14162177)
- Cod CPV
- 34711500-9 · Elicoptere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200.840,34 RON
- Valoare atribuită
- 3.900.840 RON 7,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.10.2018 01:45
- Anunț de atribuire
- CAN1008723
- Termen limită
- 02.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 189-426667
- Documentație de atribuire
- DF1025789
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI ELICOPTER 2018-semnat.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT ELICOPTER 2018-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1025789.pdf
- FORMULARE -semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
JT GRUP OIL CUI RO14162177
Valoare atribuită
3.900.840 RON
din 4.200.840,34 RON estimat
7,1%
Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 300.000,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.