Atribuită Cumpărare directă

FAX BROTHER 2845 MOUSE WIFI LOGITECH SILENT M220

Număr anunț
DA35364026
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CANDESTI (CUI 28156663)
Furnizor / câștigător
MULTIMEDIA DISPLAYS DEVELOPMENT MANAGEMENT S.R.L. (CUI 40129471)
Cod CPV
32581200-1 · Aparate fax (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.359,50 RON
Data publicării
27.03.2024 13:47
Data finalizării
28.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.359,50 RON