Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie CT Motan Condens Plus 100 35 KW SI MAT INST

Număr anunț
DA40507764
Autoritate contractantă
Comuna Jidvei (CUI 4934610)
Furnizor / câștigător
MLM INSTAL 2006 SRL (CUI RO19060704)
Cod CPV
45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.048,55 RON
Valoare atribuită
23.048,55 RON
Data publicării
28.05.2026 13:09
Termen limită
02.06.2026 17:00
Data finalizării
02.06.2026 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.048,55 RON

din 23.048,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.