Atribuită Cumpărare directă

pachet produse din carne

Număr anunț
DA35364816
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Constantin Dobrescu (CUI 5050549)
Furnizor / câștigător
DANEXIA TOP MARKET S.R.L. (CUI 42052110)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.691,89 RON
Data publicării
27.03.2024 13:47
Data finalizării
28.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.691,89 RON