Ofertă acceptată Cumpărare directă

Smantana 32% vrac - Smantana 32% 900g galeata - Lapte consum 1,8% gr, punga, 1L - Branza vaci vrac

Număr anunț
DA21638588
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 (CUI 32215296)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI RO14400295)
Cod CPV
15512000-0 · Smantana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
542,40 RON
Valoare atribuită
542,40 RON
Data publicării
02.11.2018 11:18
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

542,40 RON

din 542,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.