Ofertă acceptată
Cumpărare directă
B1-0040 MUFA TELEFONICA 6P 4C
- Număr anunț
- DA21624949
- Autoritate contractantă
- R 6884429 CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 32553000-4 · Piese pentru aparate electrice telefonice sau telegrafice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0,48 RON
- Valoare atribuită
- 0,48 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 10:15
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
0,48 RON
din 0,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro