Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta soft NUMAR DE REFERINTA: SOFT PRET DE CATALOG: 80,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE
- Număr anunț
- DA21626030
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂERȘTE (CUI 26394456)
- Furnizor / câștigător
- INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
- Cod CPV
- 72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160 RON
- Valoare atribuită
- 160 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 10:56
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160 RON
din 160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro