Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare/revizie tehnica periodica centrala gaz
- Număr anunț
- DA21618810
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SI PROTECTIE SOCIALA TULCEA (CUI 15338175)
- Furnizor / câștigător
- ROVISAL SRL (CUI RO19052507)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588,24 RON
- Valoare atribuită
- 588,24 RON
- Data publicării
- 31.10.2018 13:42
- Termen limită
- 05.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
588,24 RON
din 588,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro