Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Activitati de consultanta juridica si de consultanta în atragerea de fonduri nerambursabile.
- Număr anunț
- DA21623202
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
- Furnizor / câștigător
- Gabriela Veronica Cocina-cabinet de avocat (CUI 19626219)
- Cod CPV
- 79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 08:52
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro