Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deszapezire pe raza Comunei Leu, sezonul iarna 2018-2019

Număr anunț
DA21637240
Autoritate contractantă
COMUNA LEU (CUI 4553631)
Furnizor / câștigător
EMIDORAS SRL (CUI RO18703135)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.440 RON
Valoare atribuită
33.440 RON
Data publicării
02.11.2018 10:24
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.440 RON

din 33.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.