Acasă · Licitații
· Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PRODUSE ALIMENTARE DIVERSE
- Număr anunț
- DA21583581
- Autoritate contractantă
- UNITATE DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA (CUI 15915702)
- Furnizor / câștigător
- KARMTERE SRL (CUI RO29598035)
- Cod CPV
- 03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 990,69 RON
- Valoare finală
- 990,69 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 14:54
- Termen limită
- 03.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.