Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera supraveghere Speed Dome IP Hikvision DS-2DE7330IW-AE, 3 MP, IR 150 m, 4.3 - 129 mm, 30x + sup
- Număr anunț
- DA21642476
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0565 BISTRITA - JANDARMERIA (CUI 9100828)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.729,96 RON
- Valoare atribuită
- 9.729,96 RON
- Data publicării
- 02.11.2018 13:57
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.729,96 RON
din 9.729,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro