Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Asus VivoBook X542UA i3-7100 256GB SSD 4GB

Număr anunț
DA21641592
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Vrancea (CUI 11325091)
Furnizor / câștigător
DX NEXYA SYSTEM SRL (CUI 30523060)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.998 RON
Valoare atribuită
4.998 RON
Data publicării
02.11.2018 13:15
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.998 RON

din 4.998 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.