Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator cu licenta sistem operare , pachet office si antivirus

Număr anunț
DA21639851
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
SMART IT SHOP AND SERVICE SRL (CUI RO26628565)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.250 RON
Valoare atribuită
74.250 RON
Data publicării
02.11.2018 12:06
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.250 RON

din 74.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.