Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Produse de birotica si papetarie
- Număr anunț
- DA21596908
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Bucuresti Rahova (CUI 9941693)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200,40 RON
- Valoare finală
- 7.200,40 RON
- Data publicării
- 29.10.2018 16:03
- Termen limită
- 03.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.