Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet piese schimb auto

Număr anunț
DA21587826
Autoritate contractantă
COMUNA MAICANESTI (CUI 4297770)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI RO2846040)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.075,63 RON
Valoare finală
1.075,63 RON
Data publicării
29.10.2018 10:11
Termen limită
03.11.2018 17:00
Data finalizării
03.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.