Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu MYYM 3x1.5, canal cablu 16x16+mm 2m/buc
- Număr anunț
- DA21641457
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 31320000-5 · Cabluri de distributie a curentului electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119,10 RON
- Valoare atribuită
- 119,10 RON
- Data publicării
- 02.11.2018 13:09
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119,10 RON
din 119,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro