Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus laser Lexmark 64016HE T640X/642/644 BK 21000pag

Număr anunț
DA21641824
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0603 (CUI 4288314)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.472,60 RON
Valoare atribuită
6.472,60 RON
Data publicării
02.11.2018 13:25
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.472,60 RON

din 6.472,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.