Ofertă refuzată Cumpărare directă

ANVELOPA FIRESTONE 225/65R16C 112/110R VANHAWK WINTER 8PR MS 3PMSF

Număr anunț
DA21626062
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
VIOSTAR COM SRL (CUI RO7861903)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,60 RON
Valoare finală
491,60 RON
Data publicării
01.11.2018 10:57
Data finalizării
03.11.2018 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.