Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SACI ASPIRATOR KARCHER NT 35/1 = 5 BC
- Număr anunț
- DA21595705
- Autoritate contractantă
- U.M. 0771GALATI (CUI 3127182)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
- Cod CPV
- 42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60 RON
- Valoare finală
- 60 RON
- Data publicării
- 29.10.2018 15:01
- Termen limită
- 03.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.