Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 97,3% sub estimat
Aplicatie editare diplome
- Număr anunț
- DA21294438
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DANEASA (CUI 25534128)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 67,50 RON 97,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2018 11:33
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 11:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67,50 RON
din 2.500 RON estimat
97,3%
Adjudecat la 2,7% din estimat · economie 2.432,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.