Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Catalog de grupa (pentru educatie fizica si sport)
- Număr anunț
- DA21286320
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV SCOLAR NR 6 BUCURESTI (CUI 4283775)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,50 RON
- Valoare atribuită
- 157,50 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 14:35
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
157,50 RON
din 157,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro