Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pieptosu aripi pui ambalate punga cg

Număr anunț
DA21639168
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Henri Coanda" Tulcea (CUI 4705489)
Furnizor / câștigător
FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89 RON
Valoare atribuită
89 RON
Data publicării
02.11.2018 11:40
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89 RON

din 89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.