Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector BENQ MS531, 3300Lum., SVGA, 15.000:1 contrast, 2 x HDMI, 2 x VGA, 3D via HDMI

Număr anunț
DA21637014
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.254 RON
Valoare atribuită
1.254 RON
Data publicării
02.11.2018 10:15
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.254 RON

din 1.254 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.