Ofertă refuzată Cumpărare directă

FRUCTE SI LEGUME

Număr anunț
DA21573123
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
VOAIDES COSTICA (CUI 33136280)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.490,50 RON
Valoare finală
1.526,50 RON
Data publicării
25.10.2018 15:26
Termen limită
04.11.2018 17:00
Data finalizării
04.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.