Ofertă refuzată Cumpărare directă

Realizare DALI drumuri locale in comuna Boldesti Gradistea, Judetul Prahova

Număr anunț
DA21568319
Autoritate contractantă
COMUNA BOLDESTI-GRADISTEA (CUI 2843760)
Furnizor / câștigător
NCC ALPHA BUILD CONSULT S.R.L. (CUI 35695865)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.000 RON
Valoare finală
82.000 RON
Data publicării
25.10.2018 12:13
Termen limită
04.11.2018 17:00
Data finalizării
04.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.