- Număr anunț
- DA21288014
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA (CUI 2613923)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600,24 RON
- Valoare atribuită
- 600,24 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 15:45
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600,24 RON
din 600,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro