Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 58,4% sub estimat
Servicii de verificare si calibrare si emitere buletin electrosecuritate Valleylab
- Număr anunț
- DA21641347
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.999 RON 58,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.11.2018 13:05
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 07:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.999 RON
din 4.800 RON estimat
58,4%
Adjudecat la 41,6% din estimat · economie 2.801 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.