Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ruconest 2100U pulb.sol.inj*1fl*25ml (CONESTAT ALFA)-184869706
- Număr anunț
- DA21610503
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.407,67 RON
- Valoare atribuită
- 9.407,67 RON
- Data publicării
- 31.10.2018 08:35
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 07:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.407,67 RON
din 9.407,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro