Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de medicina de familie / medicina de intreprindere
- Număr anunț
- DA21644227
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
- Furnizor / câștigător
- TATOMIR P. CORIOLAN- MEDIC DE FAMILIE- MEDIC DE INTREPRINDERE (CUI 37035784)
- Cod CPV
- 85121100-4 · Servicii prestate de medici generalisti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.118 RON
- Valoare atribuită
- 6.118 RON
- Data publicării
- 03.11.2018 10:06
- Termen limită
- 08.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.118 RON
din 6.118 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro