Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAPERE 990G
- Număr anunț
- DA21301759
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
- Furnizor / câștigător
- DISTRICENTER FOOD SRL (CUI RO33634659)
- Cod CPV
- 03110000-5 · Produse agricole, produse horticole si de gradina pentru comercializare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119,20 RON
- Valoare atribuită
- 119,20 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 16:18
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119,20 RON
din 119,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro