Ofertă acceptată Cumpărare directă

pere

Număr anunț
DA21639071
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "HOREA (CUI 4566666)
Furnizor / câștigător
EVELIN SRL (CUI 11189801)
Cod CPV
03222111-4 · Banane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,79 RON
Valoare atribuită
190,79 RON
Data publicării
02.11.2018 11:36
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,79 RON

din 190,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.