Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Lucrari decolmatare albii
- Număr anunț
- DA21624297
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- NOVEMART SRL (CUI 15097875)
- Cod CPV
- 45246000-3 · Lucrari de regularizare a cursurilor de apa si a viiturilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.500 RON
- Valoare atribuită
- 48.401,44 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2018 09:48
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 08:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48.401,44 RON
din 48.500 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 98,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.