Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie freza zapada care se atasaza la incarcator (miniincarcator)

Număr anunț
DA21625532
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Furnizor / câștigător
COSTA UTILAJE S.R.L. (CUI RO30043763)
Cod CPV
43313000-0 · Pluguri si turbine pentru zapada (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.235 RON
Valoare atribuită
62.235 RON
Data publicării
01.11.2018 10:38
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.235 RON

din 62.235 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.