Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Componente sistem supraveghere video
- Număr anunț
- DA21622510
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MAICA DOMNULUI (CUI 23998423)
- Furnizor / câștigător
- STARSOFT SOLUTIONS SRL-D (CUI 35393751)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.855 RON
- Valoare atribuită
- 2.855 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 07:51
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.855 RON
din 2.855 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro