Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet

Număr anunț
DA21295636
Autoritate contractantă
GRADINI?A CU PROGRAM PRELUNGIT ”POIENI?A” (CUI 17968533)
Furnizor / câștigător
ROMSERG EXIM SRL (CUI RO14159295)
Cod CPV
03142300-1 · Produse alimentare de origine animala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
747,90 RON
Valoare atribuită
747,90 RON
Data publicării
25.09.2018 12:12
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

747,90 RON

din 747,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.