Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,9% sub estimat

SE Brasov - Benzina fara plumb 95

Număr anunț
DA21635407
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
727,50 RON
Valoare atribuită
706,50 RON 2,9% sub estimat
Data publicării
02.11.2018 09:12
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

706,50 RON

din 727,50 RON estimat 2,9%

Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.