Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de taiere a arborilor
- Număr anunț
- DA21645589
- Autoritate contractantă
- Comuna Cetatea de Balta (CUI 4562478)
- Furnizor / câștigător
- BILEA FLORIN PFA (CUI 36815188)
- Cod CPV
- 77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.730 RON
- Valoare atribuită
- 8.730 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 08:50
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.730 RON
din 8.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro