Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bec led 20W iluminat stradal com. Udesti

Număr anunț
DA21641275
Autoritate contractantă
Comuna Udesti (CUI 4327510)
Furnizor / câștigător
LUX-ELECTRONIC S.R.L. (CUI RO32483051)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
02.11.2018 13:03
Termen limită
08.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.