Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEMONTARE MONTARE ECHILIBRARE PNEURI:pachet aluminiu -6autoturisme;pachet tabla-15autoturisme

Număr anunț
DA21636209
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
TYRESIM S.R.L. (CUI RO33249700)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.252,86 RON
Valoare atribuită
1.252,86 RON
Data publicării
02.11.2018 09:44
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.252,86 RON

din 1.252,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.