Ofertă acceptată Cumpărare directă

03221000-6 Legume (Rev.2)

Număr anunț
DA21647454
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. NR.1 ZALAU (CUI 32019761)
Furnizor / câștigător
VMV BIANCA SRL (CUI RO3642102)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,82 RON
Valoare atribuită
8,82 RON
Data publicării
05.11.2018 10:03
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,82 RON

din 8,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.